Polski system CRM dla firm.

Kategoria wpisu

Data wpisu:


Tytuł stony:Polski system CRM dla firm. Zarządzanie relacjami z klientami, obsługa zgłoszeń, integracja z pocztą. Dla jednego użytkownika za darmo.
Opis:W opisie tym zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej https://lucidcrm.pl/, na której w obrazowy sposób przedstawimy możliwości naszego systemu CRM służącego do zarządzania pracą w przedsiębiorstwie z wykorzystanie jedynie dostępu do internetu.
Pokażemy Ci w jaki sposób zarządzać zadaniami i wydarzeniami w firmie, przedstawimy pomysł na sposób komunikacji dla pracowników a przede wszystkim
opiszemy proces pozyskiwania nowego klienta oraz jego obsługi w systemie zgłoszeń posprzedażowych. Nauczymy Cię gromadzić dane przydatne dla Twojego biznesu
w taki sposób, aby stały się one źródłem przychodów w przyszłości. Zobrazujemy przyjazny sposób na przepływ informacji od klienta to użytkownika i spowrotem, z wykorzystaniem udostępnianych do wypełnienia formularzy oraz poczty firmowej skonfigurowanej do pracy wewnątrz naszego systemu.
W przyszłości opiszemy nasz pomysł na rejestrację i realizację zamówień w postaci zarówno produktów jaki i usług wraz z generowanymi potwierdzeniami.
Chętnie zbierzemy feedback i na Twoją prośbę skonfigurujemy funkcjonalności ukierunkowane na potrzeby tylko Twojego biznesu.
adres strony:https://lucidcrm.pl/
Kategoria wpisu:Oprogramowanie

Ostatnie wpisy: