Dodaj nowy wpis

Tutaj można dopisać za darmo swoją stronę do naszego katalogu.

Jednak za darmowy wpis – musisz napisać oryginalny tekst .Dopuszczamy wyłącznie oryginalne materiały, które nie zostały dostarczone do internetu ani nie są plagiatem. Cenimy autentyczność i unikalność treści.

Przed wpisem polecamy sprawdzić poprzez dostępne darmowe narzędzia, np. na stronie: https://plagiarismdetector.net/ ,Jeżeli Twój tekst nie przekracza 10% na wykresie czerwonym, wtedy Twój wpis będzie dodany do katalogu seolist.pl . Oznacza ze nie został powielony z internetu.

Takich katalogów mamy 15. Wszystkie wpisy z tych katalogów przez system są dostarczane w jedno miejsce. Od razu mamy podgląd, czy wpisy dotyczące Twojej domeny są powielone do naszych katalogów przez kopiuj-wklej .Tylko autorskie, niepowielone materiały spełniające nasze kryteria mogą być udostępniane w naszych katalogach.

Proszę o podanie prawdziwego adresu e-mail, który regularnie monitorujesz. Dzięki temu możemy Cię poinformować o Twoim wpisie

  1. Gdy Twój wpis zostanie pomyślnie dodany do katalogu.
  2. Gdy wpis nie spełnia kryteriów i zostaje odrzucony z powodu plagiatu.
  3. Gdy wpis jest odrzucany z powodu bezmyślnego skopiowania ze sztucznej inteligencji, bez przeczytania sensu zdań

Zwróć uwagę, że dodawanie tych samych treści do wielu katalogów prowadzi do zablokowania obsługi Twojej domeny w naszych piętnastu katalogach już po wpisaniu 3 skopiowanego i powielonego tekstu.

Dlatego też jest to istotne, aby napisać autentyczną treść.

Długość tekstu, jaki można dodać, została ograniczona do 700 znaków, aby zapobiec kopiowaniu z sztucznej inteligencji. Przed wpisaniem tekstu do formularza przeczytaj tekst, który stworzyła AI, czy ma on jakiś sens.

Przeczytałem i akceptuję : Regulamin